Nízkotatranská stíhačka 2017 – štartovka

Zoznam všetkých prihlásených pretekárov na Nízkotatranskú stíhačku 2017, ktorí majú kompletnú registráciu vrátane uhradenia štartovného. V prípade, že sa tu Tvoj tím nenachádza, no myslíš, že máš všetko splnené, kontaktuj nás prosím na stihacka@hiking.sk.

bib kategógria team
2 Ultra team (kategoria: Mixy/ženy) Hana Rosenbergová Tomáš Král
4 Ultra team (kategoria: Mixy/ženy) Petra Mücková Jiří Havrlant
16 Ultra team (kategoria: Mixy/ženy) Eva Konszká Marek Kůs
17 Ultra team (kategoria: Mixy/ženy) peter fijalka vanda jenej
20 Ultra team (kategoria: Mixy/ženy) Milan Andel Johana Nedbálková
21 Ultra team (kategoria: Mixy/ženy) Marta Hanckova René Mráz
26 Ultra team (kategoria: Mixy/ženy) Zuzana Dzurillova Martyna Maslowska
27 Ultra team (kategoria: Mixy/ženy) Kateřina Piechowicz Alžběta Dirnerová
28 Ultra team (kategoria: Mixy/ženy) Barbora Mazáková Maroš Harenčák
29 Ultra team (kategoria: Mixy/ženy) Peter Mazán Gabriela Ambrušová
34 Ultra team (kategoria: Mixy/ženy) Petr Martinovský Klára Jakešová
40 Ultra team (kategoria: Mixy/ženy) Michal Halaj Zuzana Haltufová
41 Ultra team (kategoria: Mixy/ženy) Ján Marko Katarína Marková
1 Ultra team (kategoria: Muži) Dávid Šulko Jozef Hrúz
3 Ultra team (kategoria: Muži) Michal Šranc Boris Knapčík
5 Ultra team (kategoria: Muži) Richard Pouš Matúš Lopušný
6 Ultra team (kategoria: Muži) Andrej Feik Mário Jánoš
7 Ultra team (kategoria: Muži) Pavel Beťko Matej Beťko
8 Ultra team (kategoria: Muži) Michal Jakubec Dávid Nagy
9 Ultra team (kategoria: Muži) Tomáš Kovaľ Mikuláš Lukáč
10 Ultra team (kategoria: Muži) Filip Rek Igor Mihalčík
11 Ultra team (kategoria: Muži) Ivan Mudroň Patrik Hrotek
12 Ultra team (kategoria: Muži) Juraj Šintál Andrej Farkaš
13 Ultra team (kategoria: Muži) JAN KRISKA Matus Kriska
14 Ultra team (kategoria: Muži) Mário Šlosár Peter Čižmár
15 Ultra team (kategoria: Muži) Jiří Helleší Jaroslav Maixner
18 Ultra team (kategoria: Muži) Zdeněk Hruška Ondřej Tabarka
19 Ultra team (kategoria: Muži) Tomáš Štverák Michal Navrátil
22 Ultra team (kategoria: Muži) Ivan Prčina Michal Prčina
23 Ultra team (kategoria: Muži) Daniel Vojtek Michal Durilla
24 Ultra team (kategoria: Muži) Andrej Bramuška Pavol Geschnábel
25 Ultra team (kategoria: Muži) Vladimir Dzurilla Balazs Nemeth
31 Ultra team (kategoria: Muži) Roman Babulic Ivan Murín
32 Ultra team (kategoria: Muži) Juraj Teplica Jaroslav Španko
33 Ultra team (kategoria: Muži) Vladimír Jambrich Peter Kalman
36 Ultra team (kategoria: Muži) Igor Klobučník Roman Švarc
37 Ultra team (kategoria: Muži) Tomas Kunstmueller Miroslav Petr
38 Ultra team (kategoria: Muži) Vladimir Suranovsky Ondrej Bona
39 Ultra team (kategoria: Muži) Milan Beneš Víteček Pučálek